SPAM

64 komentarze:

 1. Zapraszam:
  http://myownworld-opowiadanieoonedirection.blogspot.com/

  http://opowiadanieoonedirectionnn.blogspot.com/

  Mam nadzieję że zajrzysz :*
  Kocham twoje opowiadanie <333

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na opowiadanie z Louisem, Alice i ich córeczką Loren :)
  http://wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. http://we-make-some-memories-tonight.blogspot.com/ zapraszam wszystkich zainteresowanych:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ginger Cowell to szesnastoletnia buntowniczka, córka Simona Cowella (producenta muzycznego) oraz Margaret Comett-Cowell(słynnej aktorki). Dziewczyna po rozwodzie rodziców który miał miejsce 3 lata temu, zamieszkała wraz z mamą w Los Angeles. Jednak jej życie uległo ogromnej zmianie z grzecznej, miłej i pomocnej dziewczynki zmieniła się w bezuczuciową, arogancką, nieustannie pakującą się w kłopoty egoistkę. Kiedy nastolatka popadnie w niewyobrażalne kłopoty z dilerami narkotyków jej mama zdecyduje się aby dziewczyna dla własnego bezpieczeństwa spędziła wakacje u ojca którego Ginger nienawidzi i to jego obwinia o rozwód rodziców. Jakże wielka będzie więc złość dziewczyny gdy dowie się że wyrusza w trasę koncertową z zespołem One Direction który sam stworzył jej tata i jest ich obecnym menagerem. Poznajcie jej historię czytając dalej bloga http://differentrebellious.blogspot.com/
  Dopiero zaczęłam więc są na razie bohaterowie i prolog mam nadzieję że Cię to zainteresuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na opowiadanie z Niallerem i nie tylko :) in-case-of-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. http://everythingaboutyou36.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Odrzuceni przez społeczeństwo, wytykani palcami, szykanowani, paleni na stosie - taki żywot wiodły w średniowieczu wszystkie paranormalne istoty zamieszkujące nasz świat. Kilkorgu z nich cudem udało się przeżyć i wyjść cało z okresu, kiedy rozciąganie na kole i przypalanie pięt rozgrzanym do czerwoności pogrzebaczem były najpopularniejszymi torturami. Przez kilka stuleci poszukiwali się nawzajem, nie wiedząc o swoim istnieniu, lecz kiedy wreszcie się odnaleźli pod wiekowym dębem, na którym wieszani byli zdrajcy napoleońskiej armii, ich dotychczasowe życie przestało istnieć. Rozpoczęli nowy koniec prowadzący ich razem przez krew, ból i cierpienie, miłość, przyjaźń i radość do śmierci - niekoniecznie swojej.
  Czternaście stworzeń.
  Czternaście różnych charakterów.
  Czternaście rządnych krwi, ale też pragnących pokoju istot.
  Trzynaścioro odmieńców.
  Jeden człowiek.
  Mieszanka wybuchowa?
  Z tego nie może wyjść nic dobrego.
  nowy-koniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Życie w sławie nie jest takie słodkie jak się każdemu wydaje. Ludzie zaślepieni pieniędzmi i błyskami fleszy często kończą właśnie tak jak nasi bohaterowie. Słynny zespół znany ze szczytów list przebojów po zejściu ze sceny przeżywa wielki dramat, a wszystko to przez podpisaną 3 lata temu umowę, w której przegapili, kilka małych szczegółów. Zobacz to wszystko oczami Niall'a Horan'a! http://thedarksideofhoran.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. To mój nowy blog. Na razie nie jest zbyt popularny, ale mam nadzieję, że to się zmieni.
  http://one-time-baby.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. zapraszamna fanfiction z Harrym www.typowe-fanfiction-o-harrym.blogspot.com jest dopiero tylko pierwszy rozdział ;) miłoby było poznac twoją opinię ^^ xx

  OdpowiedzUsuń
 12. Ojczym, który odebrał jej wszystko. Rodzinę, dzieciństwo i marzenia. Skutki jego kar odczuwa do dziś.
  W dniu swoich 18 urodzin postanawia uciec z domu. Nie przygotowana na przeciwności losu ucieka do wielkiego miasta - Londynu.
  Czy uda jej się zapomnieć o przeszłości?
  Czy nowo poznany chłopak da jej bezpieczeństwo?
  Czy może okażę się podobnym katem do ojczyma?
  Gdzie w tym wszystkim odnajdzie się brunet o lazurowym spojrzeniu?
  I najważniejsze pytanie czy Isabella odnajdzie wreszcie zrozumienie, miłość i bezpieczeństwo o które tak walczy?
  Przekonaj się czytając 'Brave'...

  Adres: http://bravefanfiction.blogspot.com/
  Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AmiGWBpruC0

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prowadzisz opowiadanie tematyczne związanym z One Direction, lub pojedynczymi członkami zespołu? Nie czekaj! Zgłoś swojego bloga do spisu "Ministerstwo FanFiction o One Direction". Zajdziesz tutaj ulubione rodzaje opowiadań związane z 1D. Twój blog może także zostać dodany do spisu i do odpowiedniej kategorii dla Ciebie! Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę "Zgłoś Bloga", a twój blog zostanie wpisany do Rejestru!
   Serdecznie Z A P R A S Z A M !!!
   Pozdrawiam,
   N.
   [http://ministerstwo-ff-o-one-direction.blogspot.com/]

   Usuń
 14. Każdy człowiek ma w życiu problemy. Niektóre jest łatwo rozwiązać, a inne już trochę trudniej. Audrey nie jest w życiu łatwo. Ciągłe kłótnie z rodzicami, trudności w szkole i inne rzeczy zakłócają jej spokój. Czy z pomocą pewnych ludzi uda jej się pokonać te wszystkie trudności? Czy będzie zmuszona do podjęcia trudnych dla niej decyzji? Kto okaże jej największe serce, a kto będzie jej największym wrogiem? Jak potoczą się jej losy? Czy poznani ludzie są odpowiednim dla niej towarzystwem? Jakich rzeczy będzie świadkiem i w co się wplącze?

  Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, zajrzyj tutaj: http://do-not-forsake-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam do mnie
  http://honey-opowiadania.blogspot.com/
  http://what-makes-you-beutiful-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Dwa wampiry ...
  Jeden wilkołak ...
  Dwa duchy ...
  Dwa demony ...
  Dwie Hybrydy ...
  Czarownica ...
  Człowiek...
  Niezwyciężeni. Nie pokonani . Najsilniejsi. Wojna toczy się między rasami. Możliwe że nigdy końca mieć nie będzie.
  11 innych historii i sekretów do odkrycia.
  Chcesz je odkryć ? Zapraszam: http://the-story-is-just-beginning.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. http://lullaby-fanfiction.blogspot.com/

  To miało być jej ostatnie zadanie. Wszystko miało pójść łatwo, a potem...mieli być bogaci i wreszcie żyć normalnie. Robiła to co chciał nie zastanawiając się czy słusznie postępuje. Już dawno nauczył ją, że uczucia są bezwartościowe... Wszystko zmieniły powracające wspomnienia. Zaczęła odzyskiwać pamięć, którą utraciła w wieku 15 lat. Czy wykona swoją misję do końca ? Jaki udział w jej przeszłości miał Brandon i Niall ?

  Zwiatun-> http://www.youtube.com/watch?v=QQGiXj-iNFE&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 18. Kiedy Niall i Louis wracali z imprezy, rozpętała się wielka burza. Chwila nieuwagi i oślepiające światła samochodu jadącego z przeciwka spowodowały, że Lou nie zauważył dziewczyny idącej poboczem. Potrącił ją. Okazało się, że Jade straciła władzę w nogach. Kariera zespołu stanęła pod znakiem zapytania. To wydarzenie nie mogło ujrzeć światła dziennego. Chłopcy zapłacili za milczenie. Ojciec dziewczyny z powodu trudnej sytuacji rodzinnej zgodził się zataić wypadek. To pozwoliło uwolnić im się od długów, a Lou i Niall uniknęli rozgłosu związanego z tym wydarzeniem. Po pół roku Niall wciąż nie może zapomnieć o tym co się stało. Postanawia zobaczyć się z dziewczyną która ich znienawidziła. Irlandczyk zakłada się z Louisem, że wciągu następnych sześciu miesięcy zdoła zyskać zaufanie Jade.

  http://help-me-if-you-can-niall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Myślałaś kiedyś o zwiastunie na swoje opowiadanie?
  Zapraszam http://zwiastunolandia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. [SPAM - BLOG FANTASY O 1D]

  Malik - potężny klan wilkołaków. Niestety zostaje wybity, ale przy życiu został tylko jeden człowiek. Zayn Malik - ostatni młody wilkołak. Czy uciekanie przed przeszłością i pozwoli mu zapomnieć kim jest? Czy to właśnie goniąca go przyszłość postawi na nogi?
  Horan - klan telepatów i jasnowidzów. Mimo, że rodzina ta ma potężną moc, są potwornie słabi i często ich ciało odmawia posłuszeństwa. Niall Horan jest właśnie taki - słaby. Moc klanu zabija go od środka... Czy uda mu się powstrzymać i żyć dalej, a może zginie?
  Nie wiadomo niczego, ale na pewno będzie to ciekawy rok w Akademii de Villiers, głównie dlatego, że zaczynają uczęszczać tam Louis, Liam, Harry i Hope. Akademia de Villiers - inaczej szkoły magii...
  Zapraszam na: http://mlody-wilkolak.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  N.

  OdpowiedzUsuń
 21. Został skradziony Kamień Pokoju. Między każdą rasą wybucha wojna. Stowarzyszenie Czarownic wybiera z każdego rodu jednego przedstawiciela, który razem z innymi śmiałkami wyruszy na niebezpieczną wyprawę, by odzyskać Kamień oraz dowiedzieć się jak, dlaczego i kto go ukradł.
  Wszyscy Ci Wybrańcy będą musieli stawić czołu wielkiej grze, w która się wplątali...

  Jeden demon...
  Jeden anioł...
  Jedna wampirzyca...
  Jeden wilkołak...
  Jedna hybryda...
  Jeden człowiek...
  I czarownica XXI wieku...

  Siedem tych śmiałków musi znaleźć Kamień Pokoju, ale czy wrócą wszyscy?
  To zagadka, którą nie potrafią odgadnąć nawet najstarsze czarownice...
  Czy ktoś umrze? Kto umrze?
  Kto wyjdzie z całej wyprawy cało, a kto będzie miał duże problemy?
  Zdrada jednego członka?

  By dowiedzieć się jak skończą wszystkie te istoty zajrzyj na bloga:
  wygnanie-losu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. http://hear-my-last-whisper.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. [SPAM]
  Normalne miasto ze zwykłymi mieszkańcami, budynkami nie wyróżniającymi się niczym od innych. Szkoła, szkoła muzyczna, która postrzegana jest jako kolejna z milionów w Anglii. Uczniowie, tacy jak wszędzie - trochę leniwi, trochę znudzeni nauką. Jednak posiadający coś, czego w obecnej młodzieży już niestety coraz częściej brakuje - pasję. Motywację do dążenia do celu, czyli spełnienia marzeń.
  Sarah jest właśnie taką zwykłą dziewczyną. Uczęszcza do owej szkoły, posiada marzenia, pasję, plan na życie. Ma wspaniałych przyjaciół, jest rozpoznawalna w szkole, osiąga niesamowite sukcesy, jest zakochana. Jednak los lubi płatać nędznym ofiarom figle.
  Ludzie się zmieniają, sytuacje się zmieniają, uzależnienia się zmieniają, marzenia i pragnienia się zmieniają. Wiek? Towarzystwo? Bzdura. To wszystko zależy od rzeczy materialnych.
  Ludzie zaczynają się odwracać w najmniej oczekiwanych momentach. Kto pozostanie?
  Wkrocz w piękny i pełen energii świat tańca i poznaj smak prawdziwej przyjaźni. Poznaj Sarah Elmer i jej życie.

  http://breath-of-blue.blogspot.com/

  + wciąż się wahasz? zapraszam do obejrzenia zwiastuna: http://breath-of-blue.blogspot.com/p/zwiastun.html

  z góry bardzo przepraszam za spam. pozdrawiam! Pluton

  OdpowiedzUsuń
 24. Zapraszam na prolog!

  Tajemnica Magic High School.
  Ruby.
  Walka.
  Wszystko na raz.
  Nie wiadomo nic.
  Czy świat ludzi zostanie ocalony?
  http://ruby--fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. hejhejhejhejhejhej!
  a więc.... w sumie to mój najnowszy blog. Dawno nie pisałam, więc trochę wyszłam z wprawy, proszę o wybaczenie xx (;
  Moja historia opowiada o Lucie - dziewczynie nie wierzącej w miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak, może coś się zmieni w jej życiu? Może sama wreszcie zakocha się bez pamięci? Za sprawą jednej osoby całe życie może przewrócić się do góry nogami...
  Tak więc zapraszam Cię na bloga:

  http://i-wish-you-loved-me-too.blogspot.com/

  Pozdrawiam xx (;

  OdpowiedzUsuń
 26. Zayn budzi się pośrodku pustego pokoju i nie ma pojęcia jak się tam znalazł. Ktoś sprawił, że nie pamiętał najbliższej przeszłości. Jak on się tam znalazł i kto za tym wszystkim stoi? Dawne fakty i wydarzenia z przeszłości niosą za sobą ciąg sensacyjnych wydarzeń...
  Pozdrawiam i zapraszam, na opowiadanie kryminalne O Zaynie Maliku, coś innego, coś nowego. Odskocznia od wszystkich romansów. Byłoby mi miło, gdybyś zajrzała i zostawiła swoją opinię ;)
  http://criminal-story-zayn-malik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam ♥
  http://sharp-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam:
  now-fanfiction.blogspot.com :D

  OdpowiedzUsuń
 30. Percy Jackson jest zwykłym szesnastoletnim chłopakiem. Do czasu... Jego przyjaciółka (a może coś więcej...?) Annabeth skrywa przed nim pewną tajemnicę. Mężczyzna, ukazujący się Percy'emu we śnie twierdzi, że jest jego ojcem. Annabeth wyjawia chłopakowi niezwykłą prawdę: jest herosem, pół bogiem, pół człowiekiem. Jak poradzi sobie Percy w nowym życiu? Co się stanie, gdy Annabeth zostanie uprowadzona do podziemia? Kogo Percy spotka na swojej drodze i jak to wpłynie na poszukiwanie jego ukochanej?
  percyiannabeth.blogspot.com

  Chloe była zwyklą, niewyróżniającą się z tłumu dziewczyną o urodzie zwykłej siedemnastolatki. Ale znalazł się ktoś, dla kogo warto było porzucić dotychczasowe życie. Ten ktoś ma czterech przyjaciół i bierze udział w X-Factorze.
  To nie będzie zwykła historia w stylu "kocham cię; ja ciebie też". W świecie sław rozpęta się prawdziwa wojna o miłość i jej przetrwanie...
  before-and-after-by-merr.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam! :)
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 31. Byłabym wdzięczna, jeśli byś zajrzała ♥

  Wyścigi nie odbywają się tylko w filmach.
  Poznaj Candice - nastolatkę z idealnym życie. Perfekcyjna uczennica, wspaniali rodzice, dziewczyna z dobrego domu. Idealnie, prawda?
  Poznaj Harry'ego - jego całe życie to szybkość. Szybkie auto, dziewczyna na jedną noc przy boku. Jego motto to "żyj chwilą".
  Ale co się stanie, kiedy się spotkają? Czy jest w ich życiu miejsce na happy end?
  Zapraszam!
  http://runaway-harrystylesfantiction.blogspot.com/

  + zwiastun
  http://www.youtube.com/watch?v=twtsacimKtQ

  OdpowiedzUsuń

 32. Jak byś się czuł gdybyś przez jednego, zasranego policjanta musiał spędzić w więzieniu trzy lata?
  Trzy lata w celi, byłbyś zły prawda? Każdy by był, a tym bardziej on..
  Louis Tomlinson to diler narkotykowy. Po trzyletniej odsiadce wychodzi na wolność i jedyne czego pragnie to zemsta. Jego plan jest prosty : chce porwać córkę policjanta, który go złapał - Evie.


  www.uncivil-ann-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. http://inked-fanfiction-tlumaczenie.blogspot.com/
  To nie jest cukierkowa, słodka historia o miłości. To pełna pikanterii opowieść o niezwykłym chłopaku - Harrym Stylesie. Jest bezczelny, pewny siebie, arogancki. Ma wszystko to, co mu się spodoba. Dla niego nie ma żadnych trudności, kiedy coś chce zrobić. Kiedy jednak zauważa ją, Briannę, wszystko się zmienia. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na http://inked-fanfiction-tlumaczenie.blogspot.com/ i zostaw po sobie komentarz.
  "Westchnąwszy, zawinęłam wilgotne jeszcze ciało ręcznikiem i udałam się po nią. Nie mogłam jej nigdzie znaleźć. Przecież byłam pewna, i to na sto procent, że zostawiłam ją na łóżku... Rozejrzałam się, ale wokół nikogo nie było.
  - Eleonor? - zawołałam kilka razy.
  Bez odpowiedzi.
  - Szukasz czegoś? - spytał niski głos.
  Zamarłam."

  OdpowiedzUsuń
 34. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 35. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel

  OdpowiedzUsuń
 36. Dziewczyna która w swoim życiu przeżyła śmierć swojej najukochańszej mamy zmuszona jest przeprowadzić się ze swoim ojcem Policjantem do New Yorku w sprawach służbowych.W okolicy dochodzi do przestępstw w różnych okolicznościach, sprawcy są nie do poznania .
  Wszystko zaczyna się dziać w tedy kiedy spotyka jego: Trucizna w żyłach, zemsta w sercu.Dziewczyna za wszelką cenę stara się trzymać z dala od natrętnego chłopaka. Aczkolwiek postanowiła mimo wszystko kierować się śladami własnej nieżyjącej matki i uczęszczać do szkoły/studia gdzie będzie mogła rozwijać swoje umiejętności . Jednak sprawa na tym się nie kończy..
  Czy ktoś odkryje co się dzieje w tym mieście?

  zwiastun : http://www.youtube.com/watch?v=NVRkZ8FpduU&list=WLbwTPUAw-OmDscdkPWhX_TMVaEOYc4gwi

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam na 10 rozdział. ; > http://zycie-to-pieklo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. http://uncivil-ann-fanfiction.blogspot.com/

  Jak byś się czuł gdybyś przez jednego, zasranego policjanta musiał spędzić w więzieniu trzy lata?
  Trzy lata w celi, byłbyś zły prawda? Każdy by był, a tym bardziej on..
  Louis Tomlinson to diler narkotykowy. Po trzyletniej odsiadce wychodzi na wolność i jedyne czego pragnie to zemsta. Jego plan jest prosty : chce porwać córkę policjanta, który go złapał - Evie.

  OdpowiedzUsuń
 39. "Dziś zaczynam swoją przygodę z Tobą, pamiętniku. Wiem, że jestem trochę na Ciebie za stara, ale nie mam nikogo komu mogłabym powiedzieć swoje sekrety. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Dokładnie za miesiąc kończy się szkoła. Mam wrażenie, że to nie będą zwykłe wakacje. Możliwe, że stanie się coś wyjątkowego czego się nie spodziewam. Na pewno coś się stanie..."

  Meredtith jest zwykłą nastolatką z przeżyciami.
  Odkąd zaczęła pisać pamiętnik, wszystko zaczęło nabierać tempa.
  Coś w niej pękło. Zauważyła, że coś się w niej zmieniło, ale nie wiedziała co.
  Kogo pozna? Z kim się zaprzyjaźni? Co się zmieni?

  Zapraszam do czytania!
  »http://padnij-i-powstan.blogspot.com/«

  Z góry dziękuję! :3

  OdpowiedzUsuń
 40. Aders bloga : http://kluta-w-serce.blogspot.com/
  Autorka : Nie ogarnięta
  Kategoria : Niall ( potem jeszcze może ktoś )
  Opis :
  Mam na imię Ever Grande, chcesz poznać moją historie? Moje życie jest straszne, więc sądzę, że lepiej będzie, jeśli pójdziemy tam razem.Ale najpierw powtórz za mną katechizm:

  Wierzę, że dziesięciocentówka może wykoleić pociąg towarowy.
  Wierzę, że w kanałach Nowego Jorku żyją aligatory i szczury wielkości szetlandzkich kucyków.
  Wierzę, że stalowym śledziem od namiotu można odciąć komuś jego cień.
  Wierzę w świętego Mikołaja; wierzę, że poprzebierani w czerwono-białe stroje osobnicy, którzy są w centrum handlowym i przyjmują życzenia dzieci, są naprawdę jego pomocnikami.
  Wierzę, że otacza nas niewidzialny świat.
  Wierzę, że piłeczka golfa jest wypełniona trującym gazem, wiec jeśli ktoś ją przetnie i wciągnie ten gaz do płuc, umrze.
  Ale przede wszystkim wierzę w duchy, wierzę w duchy, wierze w duchy.

  W porządku? Gotowy? Świetnie! Proszę, oto moja dłoń. Ruszamy. Znam drogę. Ty musisz wziąć się tylko w garść i.............uwierzyć.

  OdpowiedzUsuń
 41. Witam, witam, witam :) Twój blog jest naprawdę świetny i kontynuuj to co robisz! ^^ Również piszę ff, tyle że na Tumblrze.
  To link do tego : http://whereveryouwent.tumblr.com/post/57536959557/the-light-of-darkness-zapowiedz :)
  Mam nadzieję, że chociaż lookniesz i jeśli masz Tumblr'a, to powiesz mi co o tym sądzisz :)
  Pozdrawiam i ściskam
  Lokowata ^^

  OdpowiedzUsuń
 42. ZWIASTUNOWNICA
  Chcesz żeby Twój blog miał wyłasny, niepowtarzalny zwiastun?
  Zwiastunownica to miejsce dla Ciebie!

  Zapraszamy!
  http://zwiastunownicaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. MARCEL - NIEŚMIAŁY CHŁOPAK W OKULARACH, KTÓRY NIE JEST ZBYT LUBIANY W SWOJEJ SZKOLE. WYŚMIEWANY, KOMPROMITOWANY NA OCZACH WSZYSTKICH. SKRYWA TAJEMNICĘ. JEGO PRZESZŁOŚĆ JEST JEDNYM, BOLESNYM WSPOMNIENIEM.
  LIBBY - NAJPOPULARNIEJSZA DZIEWCZYNA W SZKOLE. NALEŻY DO ELITY. MA WSZYSTKO. PIENIĄDZE, UBRANIA, POPULARNOŚĆ. JEDNAK BRAKUJE JEJ NAJWAŻNIEJSZEGO, PRZEZ CO TAMTE RZECZY TRACĄ SENS. JEJ RODZICE, ZAPRACOWANI LUDZIE, MAŁO CO SPĘDZAJĄ CZAS W DOMU. WAŻNIEJSZA JEST PRACA.
  OBOJE SĄ W JAKIMŚ SENSIE NIESZCZĘŚLIWI. CZY ZMIENI COŚ SŁONECZNA HISZPANIA? POZNAJĄ TAM PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ I DOWIEDZĄ SIĘ O SOBIE WIĘCEJ, NIŻ KIEDYKOLWIEK MÓWIŁY PLOTKI.

  CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NIEZWYKŁEJ PRZYGODZIE LIBBY I MARCELA?
  LINK: http://libby-and-marcel-fanfiction.blogspot.com

  JEŻELI LUBISZ CZYTAĆ OPOWIEŚCI O MARCELU Z BEST SONG EVER LUB ZAWSZE CHCIAŁAŚ, TO ŚMIAŁO WCHODŹ! A NÓŻ CI SIĘ SPODOBA C:
  I HOPE YOU LIKE IT XX

  OdpowiedzUsuń
 44. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel


  Zwiastun

  OdpowiedzUsuń
 45. "Dziś zaczynam swoją przygodę z Tobą, pamiętniku. Wiem, że jestem trochę na Ciebie za stara, ale nie mam nikogo komu mogłabym powiedzieć swoje sekrety. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Dokładnie za miesiąc kończy się szkoła. Mam wrażenie, że to nie będą zwykłe wakacje. Możliwe, że stanie się coś wyjątkowego czego się nie spodziewam. Na pewno coś się stanie..."

  Meredtith jest zwykłą nastolatką z przeżyciami.
  Odkąd zaczęła pisać pamiętnik, wszystko zaczęło nabierać tempa.
  Coś w niej pękło. Zauważyła, że coś się w niej zmieniło, ale nie wiedziała co.
  Kogo pozna? Z kim się zaprzyjaźni? Co się zmieni?

  Zapraszam do czytania!
  »http://padnij-i-powstan.blogspot.com/«

  Z góry dziękuję! :3

  OdpowiedzUsuń
 46. 1. Co skrywają dwie nowe uczennice jednego z londyńskich liceów?
  Ile osób odkryje ich tajemnice i zostanie wplątanym w coś, od czego nie da się tak po prostu uciec?
  Ile będą w stanie poświęcić, by znów normalnie żyć?
  Czy każdy okaże się na tyle silny, żeby stawić czoła własnym słabością i ustrzec się od śmierci?
  Wszystkiego dowiesz się czytając:
  http://i-wish-i-knew-the-answer.blogspot.com/


  2. Zapraszam: http://time-to-start-living-again.blogspot.com/
  Jest to historia pewnej dziewczyny, która postanowiła zakończyć swoje życie, jednak pomimo swoich starań jakimś cudem zostaje przy życiu…
  Po nieudanej próbie samobójczej trafia do niewielkiego zakładu psychiatrycznego położonego za jednym z najpiękniejszych miast świata – Londynem. Tam poznaje osoby w mniej więcej tym wieku, co ona i uczestniczy wraz z nimi w terapii, po której ma zacząć żyć na nowo…

  OdpowiedzUsuń
 47. Nie zawsze wiemy kiedy otacza nas ktoś kto nie powinien pojawić się w naszym życiu, kto w ogóle nie powinien istnieć.

  Istnienie dobra i zła jest wyborem.

  Ludzie są pionkami w grze swojego losu.

  Przeciwnicy.

  Ciekawi dalszych zagrań losu.

  Ale są i Ci dla których "los" nie istnieje

  Wybierają swoje drogi i swoje zagrania tak aby to im pasowało.

  Przeznaczenie ? Czym ono tak na prawdę jest ?

  Zazwyczaj czeka ono tu za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię ; to jest najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka.

  Los współgra z Przeznaczeniem. Zrezygnowanie z niego nie daje możliwości uwolnienia się. Pozwala jedynie na chwilę odwrócić zainteresowanie. Zmienić bieg wydarzeń. Lecz nie znika na zawsze. Zawsze jest.

  Lottie i Leela są odważnymi i zawsze wiedzącymi czego chcą młodymi Agentkami FBI.

  Co przyniesie w takim razie dla nich Los i Przeznaczenie ?

  http://special-death-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 48. Prosiłaś, abym Cię informowała o nowych rozdziałach, tak więc:
  Serdecznie zapraszam na zycie-to-pieklo.blogspot.com na 12 rozdział. : )

  OdpowiedzUsuń
 49. Julia Duncan to najzwyklejsza dziewczyna... chociaż może nie? Razem z przyjaciółką mieszka w Mullingar. Pracują w jednym miejscu razem. Ich domy stoją tuż obok siebie, a na przeciwko ich.... Niall Horan z boysbandu One Direction którgo NIENAWIDZĄ. Dziewczyny poznają cały zespół, dobrze się bawią, jednak nic się nie zmienia.
  Pewnego dnia Maya i Julia wylatują do Londynu, aby Jula spełniła marzenia o karierze modelki. Spotka tam znów Nialla? A może jeszcze ktoś im przeszkodzi? Z kim Niall będzie walczył o serce Julii?
  http://i-dont-wanna-be-without-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Historia siedemnastoletniej Demi Lovato mogła by posłużyć za scenariusz hollywodzkiego filmu. Nie była by to jednak lekka komedia obyczajowa, a oparty na faktach dramat, który miejscami przypomina historię rodem z horroru. Cierpiąca na liczne zaburzenia psychiczne, uzależnienia i patologiczną relację z biologicznym ojciem, Demi udaje się wyjść na prostą. Po przebytym leczeniu, wracając do domu poznaje gwiazdę zespołu One Direction - Nialla Horana. To spotkanie na zawsze odmieni życie obojga z nich. Obdarzony wielkim sercem i chęcią zbawienia świata Niall będzie starał się pomóc nowo poznanej dziewczynie.

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 51. Co by się stało gdyby świat przestał istnieć .Harry Styles doświadczył tego na własnej skórze.Zamieszkał z innymi ludźmi w podziemnym mieście .Tylko czy na powierzchni na pewno nic nie ma ? Harry będzie powoli odkrywał tajemnice miasta , która okaże się zaskakująca .

  http://themysteryoftheendoftheworld.blogspot.com/ . zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Co się stanie, gdy Claribel będzie musiała wejść do świata przestępców, by ratować swoją rodzinę? Co przygotował dla niej sam Zayn Malik?

  http://used-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Opowiadanie o One Direction?
  Historia o bólu, przyjaźni, miłości?
  Jeżeli szukasz czegoś takiego to ten blog jest dla Ciebie: http://life-is-hard-but-love-is-harder.blogspot.com
  Amelia, Niall, Zayn, Louis, Liam, Harry poznaj ich historię.
  Wejdź, przeczytaj, skomentuj!!

  OdpowiedzUsuń
 54. Dwie dziewczyny. Najlepsze przyjaciolki, zostaja wyrzucone ze szkoly za swoje wybryki. Obie nie sa przyjaznie nastawione na ludzi. Nie dopuszczaja ich do siebie. Obdarzone bardzo duzym poczuciem humoru i dystansem do siebie dziwczyny nie biora na powaznie uwag i zlych opinii na ich temat. W nowej szkole staja się dzięki temu popularne. Poznaja szostke wesolych chlopakow. Na poczatku nie sa do nich przekonane ale po jakims czasie zaczynaja ich lubic a nawet obdarzaja uczuciem dwoch z nich. UWAGA!!! Za spadanie z krzesla/fotela/kanapy/lozka/taboretu Itd. ,sikanie ze smiechu i oplucie się jakimkolwiek plynem nie odpowiadamy xD wpadajcie! see ya! ~~~ my-life-with-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. Cassandra, 17 – letnia dziewczyna z marzeniami, która w jeden dzień, staje się terapeutką dla dzieci. Rodzice Cassandry pracują z dala od dwójki dzieci. Ojciec Cassie dostaje zaproszenie dla niego i jego żony, aby wybrać się na wycieczkę do Australii, tysiące mil z dala od swoich dzieci. Akceptuje ofertę, ale wie, że nie może zostawić siedemnastoletniej córki i ośmioletniego syna w domu samych, przez tydzień, dlatego wzywają opiekunkę. Nie wiedzieli tylko, że wynajęli niebezpiecznego psychopatę – zabójcę… Czy Cassandra i Ben zdołają uciec ze szkodliwych rąk psychotycznego opiekuna? Czy może on ma oko na młodego i niewinną Cassandrę…

  ♡ http://psycho-sitter-translate.blogspot.com/ ♡

  Pozdrawiam
  Carter ♡

  OdpowiedzUsuń
 56. Pomimo, że Emmaline Brown, codziennie otoczona jest przyjaciółmi, czuje się samotna. Nie ma prawdziwych przyjaciół, a nikt z otaczających ją ludzi nie zna jej naprawdę. Jej jedynym prawdziwym przyjacielem jest chłopak online, chłopak, którego nie spotkała w prawdziwym życiu; osoba o nieznanym imieniu, której zwierza się ze swoich marzeń i tajemnic. Gdy przeprowadza się ze słonecznego San Francisco do małego miasteczka Holmes Chapel, stwierdza, że jej stosunki z nowym sąsiadem, Harrym Stylesem, nie należą do najlepszych. Kiedy konflikt z sąsiadem trwa, dziewczyna szuka pocieszenia u przyjaciela w internecie.Wtedy właśnie, jej dwa światy, online i offline, niespodziewanie zaczną się ze sobą zderzać.

  http://internetowy-przyjaciel-harry-styles.blogspot.com/
  Pozdrawiam<3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 57. Zapraszam na nowe tłumaczenie Larry fanfiction
  Może jeśli wszyscy zastanowilibyśmy się przez moment zanim zaczniemy mówić średnie rzeczy i nazywać ludzi bezużytecznymi, moglibyśmy ocalić niektóre życia. Może jeśli pomyślałbyś do przodu i powiedział coś przemyślanego, ludzie mogliby być szczęśliwsi. Nie bądź tchórzem. Pomyśl zanim coś zrobisz.
  Louis i Harry najlepszymi przyjaciółmi? Właściwie nigdy więcej.
  worthless-tlumaczenie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 58. Zapraszam !

  Dziewczynka: Kochasz mnie?
  Chłopczyk: Kocham!
  Dziewczynka: Tak jak dorosły?
  Chłopczyk: Nie! Ja Cię kocham tak naprawdę.

  http://teenage-rebel-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Wszystko zaczyna się od zranienia, złości i pochopnych decyzji. Na Sam, która zmaga się z problemami finansowymi, spada wielki problem i życiowy dylemat. Dziewczyna ma zapłacić odszkodowanie za nieumyślne uszkodzenie czyjejś własności, jednak właściciel- brązowooki nieznajomy, postanawia przyjąć zapłatę w innej formie. Od tego zdarzenia, wszystko zmieni się w życiu obojga z nich.
  Adres: http://25dwma.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Hey,
  zapraszam na mojego bloga, który od jakiegoś czasu pisze-"Human race"

  Czy Male dziewczynki powinny mieć wszystko co chcą?
  Czy ich rodzice powinni dawać im wszystko?
  Czteroletnia ja chciała starszego brata, czy go dostała...

  Fan Fiction o Zaynie.

  LINK:
  http://humanraceffzayn.blogspot.com/

  xo Izzy

  OdpowiedzUsuń
 61. C: Za pięcioma, pfu!, siedmioma górami, za siedmioma rzekami żyła sobie…

  A: Mordo, chyba bajki ci się pomyliły… . Odstaw już tą wodę z miętą i cytryną, rzuciła ci się na mózg.

  P: Nie wierzę, że to mówię, ale ona ma rację – więcej mózgu, mniej wody z cytryną.

  C: Spadajcie! Skoro jesteście takie mądralińskie, to same opowiadajcie! Ja chciałam po prostu temu nadać bajkowy image!

  A: Bajka o porąbanych dziewczynkach z urojeniami? Uroczo, zadzwoń, jak wpiszą to do kanonu klas pierwszych.

  P: Dokładnie, to będzie ciekawe – takie małe dzieci, a już wiedzą co to życie.

  C: Nie znoszę Was.

  A: Ja ciebie też, ja ciebie też. No, ale skoro ty nie umiesz niczego porządnie opowiedzieć, to ja chyba muszę… Cóż, poświęcę się...

  P: No chyba ja. Proszę cię, Ann, ty opowiadasz jeszcze gorzej niż ona!

  A: Nieprawda, Piper! Nikt nie opowiada gorzej niż Carmel!

  C: Umiem porządnie opowiadać, tylko wy się co chwilę wtrącacie!

  P: Bo gadasz bzdury!

  C: Wcale nie!

  A: Wcale, że tak! Wszystkie trzy to wiemy.

  C: Dobra. Teraz wy opowiadacie, Panny-Wiem-Wszystko-Najlepiej.

  * * * * * * * * * * * * * *

  Cóż dużo mówić? Trzy dziewczyny z różnymi zainteresowaniami i dwoma prawdziwymi miłościami:

  A: No, te dwie miłości to w dużym przybliżeniu, bo... .

  P: Och, cicho siedź bananie jeden.

  C: Luuuudzie, z kim ja pracuję? A teraz cicho mi tam, ja tu mówię!

  Tak więc, dwoma prawdziwymi miłościami: pisaniem i rysowaniem. Gorąco zapraszam(y): http://somebody-is-perfect.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. - Kochasz mnie?
  - Co? - zapytała zbita z tropu kobieta.
  - Czy mnie kochasz? - spytała dziewczynka patrząc błagalnymi oczami na mamę oczekując, że ta odpowie "tak". Tyle razy zastanawiała się, czy ją kocha. W końcu postanowiła zapytać. Lepiej wiedzieć, niż żyć w kłamstwie.

  Matka popatrzyła na nią przeszywającym wzrokiem.

  - Wyjaśnijmy coś sobie...

  http://yustbelieveinyourdreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. [SPAM] Fanfiction Niall Horan, Miranda Cosgrove, Luke Hemmings Justin Bieber
  Kiedy idziesz ze znajomymi na imprezę myślisz, że nic złego się nie stanie. Pozwól, że coś ci uświadomię. Jesteś w błędzie. Poznaj grupę przyjaciół, która budzi się z niewyjaśnionych przyczyn w opuszczonej szkole. Szybko zaczynają rozumieć, że dokuczanie innym nie jest dobrym pomysłem.
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=DiCzMjOiG3s
  http://murderous-event-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń